Náš tým<< Zpět

 

Vizážistka - Fatima Růžičková

Jak jsem se dostala k vizážistice?
Líčení mne vždy neskutečně bavilo, mou hlavní pracovní náplní byla vždy kadeřničina a chtěla jsem ji dělat naplno!
Nicméně po určité době jsem pochopila,že na plno znamená i s líčením.Jelikož jako kadeřník často soutěžím nebo fotím do časopisů chyběla mi do týmu vizážistka. Několik jsem jich vyzkoušela, nesplnilo to mé očekávání.

Stávalo se mi, že v momentě,kdy jsem česala nevěstu mi k nádhernému účesu často chybělo nádherné líčení. Bohužel se i často stávalo, že líčení nedoplňovalo účes, bylo jiného stylu. Rozhodla jsem se tedy absolvovat kurz vizážistiky. Jako kadeřník ovládám typologii i barvy perfektně.Tudíž jsem z toho neměla žádné obavy. Dnes jsem kadeřník a vizážista v jednom a jsem za to velice ráda já i mé klientky.

Tuto službu uvítali především nevěsty, které jsou sladěné od hlavy až k patě :-) a to vše pod jednou střechou. Často i fotím do časopisů, kde mi je vizážistika,také velice nápomocná,protože si vytvořím účes a doladím si jej líčením. A to nej je, že mě to nesmírně baví a neodvádí mě to od hlavní činnosti, kterou je kadeřničina, ale naopak úžasně mi to můj obor obohacuje :-)

 
Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima Vizážistika Fatima