Náš tým<< Zpět

 

Kadeřník Senior - Fatima Růžičková

Proč právě kadeřničina?

Protože kadeřničina pro mě neznamená pouze práci.Je to má záliba,radost a život!

Kouzlu kadeřničiny jsem podlehla již ve škole,kdy jsem se účastnila několika soutěží nebo mistrovství republiky v účesové tvorbě a byla jsem i úspěšná. V ten moment jsem si uvědomila, že kadeřničinu miluji a,že je to to co bych chtěla dělat celý život.

V roce 2003 jsem úspěšně absolvovala příjímací řízení firmy Matrix a začala jsem pracovat jako technolog pro vlasovou kosmetiku Matrix, která je číslo jedna po celém světě. Samozřejmě jsem i na dále působila jako kadeřnice v České Lípě,ale práce technologa mi umožňovala poznávat kadeřníky v Čechách, ale i v zahraničí. Učila jsem se neustále novým módním trendům a zdokonalovala jsem se ve svém oboru.Tyto zkušenosti jsem předávala dalším kadeřníkům v Čechách i na Moravě.
V roce 2007 jsem se rozhodla otevřít si vlastní studio kde bude vládnout příjemná a profesionální atmosféra. Mým cílem bylo mýt komplexní služby pod jednou střechou (např. při návštěvě kadeřníka, který vám aplikuje barvu na vlasy můžete během doby působení zaskočit na kosmetiku,pedikúru či manikúru) -Nadále pracuji jako technolog Matrix, kde mám velké pracovní možnosti ať je to např. česání známých osobností, přehlídek, soutěží či focení nebo vzdělávání v zahraničí. A i nadále pracuji jako Kadeřník Senior ve svém studiu,kde předávám zkušenosti svému týmu a velice ráda se po náročném dni kdekoli v jiném městě či jiné zemi vracím do toho našeho klidného městečka a mezi své zákaznice a blízké, kteří jsou mi vlastně mou druhou rodinou.

Ráda bych vám všem moc poděkovala! Jsem ráda,že vás mám......

Fatima

Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima Kadeřnice senior Fatima